نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت نبات کارتنی شاخه فله

قیمت نبات کارتنی شاخه فله

قیمت نبات کارتنی شاخه فله توسط تولید کنندگان مختلف متفاوت می باشد . قیمت نبات کارتنی شاخه فله بر اساس کیفیت آن تعیین می گردد . قیمت نبات کارتنی شاخه فله سفید و زرد ارزان تر از قیمت نبات کارتنی شاخه فله زعفرانی است .

قیمت نبات کارتنی شاخه فله تابع قیمت روز بازار نبات است و هر گونه افزایش یا کاهش در آن بر قیمت نبات کارتنی شاخه فله تاثیر مستقیم دارد . قیمت نبات کارتنی شاخه فله از طریق نمایندگی های فروش عمده نبات قابل دستیابی است . قیمت نبات کارتنی شاخه فله عمده کمتر از قیمت نبات کارتنی شاخه فله جزئی می باشد .

قیمت نبات صادراتی شاخه سفید

نبات شاخه سفید به کشورهای مختلفی چه در همسایگی ما و چه نقاط دورتر صادرات می شود . قیمت نبات صادراتی شاخه سفید اگر به صورت فله باشد ارزان تر است . نبات شاخه سفید اگر بخواهد صادرات شود می بایست گواهی سیب سلامت و مجوزهای صادراتی را از مراجع ذی ربط اخذ کرده باشد .

نبات صادراتی شاخه سفید توسط هر تولید کننده نبات امکان پذیر نیست و تولید آن توسط کارخانه ها و کارگاه هایی که واحد آزمایشگاهی جهت تست محصول دارند و توسط مسئول آن تایید می شود انجام می گیرد . نبات صادراتی شاخه سفید اگر به صورت بسته بندی باشد با توجه به وزن های متغیری که دارد با قیمت های مختلفی هم به فروش می رود .

قیمت نبات زعفرانی شاخه

نبات زعفرانی شاخه در کنار نبات شاخه زرد و سفید جزء تولیدات کارخانجات نبات سازی می باشد . نبات زعفرانی شاخه به دلیل استفاده از زعفران در فرآیند تولیدش گران قیمت تر از نبات شاخه سفید و نبات شاخه زرد است . قیمت نبات زعفرانی شاخه به شکل فله ارزان تر از قیمت نبات زعفرانی شاخه بسته بندی است . قیمت نبات زعفرانی شاخه اگر به صورت عمده خریداری شود معمولا برای خریدار نبات ارزان تر تمام خواهد شد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید