نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت نبات ۱۰ کیلویی

قیمت نبات ۱۰ کیلویی

قیمت نبات ۱۰ کیلویی شاخه با توجه به قیمت روز نبات توسط عاملین فروش تعیین و به خریداران نبات ۱۰ کیلویی شاخه اعلام می گردد . با توجه به شرایطی که نرخ ارز و قیمت ها ی بازار نوسان دارد می بایست حداقل یکبار در روز هم که شده قیمت نبات ۱۰ کیلویی شاخه توسط خریداران نبات استعلام گردد تا از چند و چون قیمت ها و آخرین تغییرات آنها با خبر شوند . قیمت نبات ۱۰ کیلویی از طریق سایت های فروش عمده نبات به راحتی قابل پیگیری و دستیابی است .

قیمت انواع نبات معمولی

نبات معمولی که با نام های دیگری همچون نبات سفید یا نبات ساده هم شناخته می شود و ارزان قیمت ترین نبات در میان نبات های هم خانواده خود می باشد . نبات معمولی هم در نوع شاخه و هم چوبی تولید و به بازار عرضه می شود . قیمت انواع نبات معمولی با توجه به کیفیت آن متفاوت است زیرا با درجه بندی های کیفی مختلفی تولید می گردد .

نبات معمولی هم به شکل فله و هم بسته بندی در بازار وجود دارد و خریداران نبات از هر کدام که مایل باشند می توانند آن را با وزن و اندازه دلخواه خریداری کنند . یکی از دلایلی که باعث شده طیف گسترده ای از عموم مردم و مشتریان به خرید نبات معمولی علاقه نشان دهند و به مصرف آن روی بیاورند بکار نرفتن هر گونه رنگ و عصاره در تولید این نوع نبات می باشد .

صادرات شاخه نبات ایران

صادرات شاخه نبات ایران به کشورهای بسیاری انجام می گیرد به خصوص کشورهایی که در همسایگی مرزهای آبی و خاکی ما هستند . برخی از کشورهای که در سمت شرق و غرب ما هستند مانند ترکیه ، افغانستان و عراق شاخه نبات فله ایران را می پسندند و آن را به بازار های خود جهت فروش عرضه می کنند و برخی دیگر مانند عمان ، قطر و امارات در جنوب و روسیه و آذربایجان در شمال نوع بسته بندی شده شاخه نبات ایران را ترجیح می دهند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید