نبات ثامن
خانه / نبات / نبات شاخه / سفید / لیست قیمت نبات شاخه سفید

لیست قیمت نبات شاخه سفید

در بین نبات های موجود در بازار ، نبات شاخه سفید پر فروش ترین می باشد . نبات شاخه سفید با توجه به استفاده نشدن هر گونه رنگ و عصاره در تولیدش قیمت ارزان تری نسبت به سایر شاخه نبات ها دارد .

اگر تولید کننده ای هست که نبات شاخه سفید را در چند نوع و با کیفیت های مختلف تولید می کند می بایست لیستی را تهیه کرده و قیمت نبات شاخه سفید را در آن درج نماید . اگر قیمت نبات شاخه سفید تغییر یابد ، فروشنده موظف است لیست جدید را به خریداران ارائه کند .

قیمت انواع نبات دسته دار

نبات دسته دار از انواع نبات هایی است که در مجتمع های نبات سازی تولید می شود . نبات های دسته دار متنوع ترین نوع نباتی است که در بازار وجود دارد و از این حیث در رتبه نخست قرار دارد .

این تنوع هم در رنگ ، طعم ، اندازه و قیمت نبات می باشد . انواع نبات دسته دار از ارزان ترین آن که نبات دسته دار سفید است آغاز و به نبات دسته دار زعفرانی که گران قیمت ترین است ختم می شود . نبات دسته دار با کیفیت های مختلفی هم تولید می شود که در قیمت آن نیز تاثیر گذار می باشد .

نبات دسته دار فله معمولا قیمت پایین تری نسبت به نبات دسته دار بسته بندی دارد .  نبات دسته دار با توجه به نوع دسته آن که از جنس پلاستیک یا چوب است ، دارای قیمت های متفاوتی است .

قیمت خرده نبات در بازار

خرده نبات با اندازه های کوچک و تکه شده ای که دارد بسیار محبوب و پر طرف دار در بین خریداران نبات است . قیمت مناسب خرده نبات هم عامل دیگری برای جذب مشتری به منظور خرید این محصول می باشد . خرده نبات در انواع سفید ، زرد و زعفرانی در بازار نبات وجود دارد و به صورت فله به فروش می رود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید