لیست قیمت نبات شاخه

لیست قیمت نبات شاخه را می توان از طریق عاملین فروش عمده نبات که از طریق وب سایت هایشان در فضای مجازی فعالیت می کنند بدست آورد . این لیست در طول روز ممکن است دچار تغییراتی شود بنا بر این لازم است که خریداران نبات شاخه به صورت روزانه آخرین قیمت ها را استعلام بگیرند . نبات شاخه به دلیل اینکه با کیفیت های مختلفی تولید می شود قیمت های متفاوتی دارد لذا برخی خریداران نبات هستند که قیمت انواع نبات شاخه را می خواهند و لیست قیمت مورد نیازشان است .

قیمت نبات شاخه 10 کیلویی

نبات شاخه در 2 نوع فله و بسته بندی شده در بازار وجود دارد . نوع فله نبات شاخه در کارتن هایی به وزن 10 کیلویی و با قیمت مصوب به خریداران این محصول عرضه می گردد . از لحاظ مقایسه قیمتی نبات شاخه 10 کیلویی یا فله ارزان تر از نبات شاخه بسته بندی شده می باشد .

نبات شاخه 10 کیلویی هم به صورت ساده و هم زرد تولید می شود که از نظر قیمتی با هم تفاوتی ندارند . نوع دیگری از نبات شاخه وجود دارد که به نام شاخه نبات زعفرانی مخصوص شناخته شده و معروف است که نسبت به دو مورد نام برده شده گران تر می باشد و در کارتن هایی با حجم کمتر که معمولا 5 کیلو گرمی است بسته بندی می شود .

قیمت نبات شاخه 10 کیلویی

صادرات نبات شاخه سفید ایران

نبات شاخه سفید ایران به کشورهای زیادی صادر می شود . در بین نبات هایی که به کشورهای مختلف صادرات می گردد شاخه نبات سفید بیشترین سهم را دارد . شاخه نبات سفید فله با مقادیر بسیار بالایی که در حد تناژ می باشند به کشورهای همسایه صادرات می شود . نبات شاخه سفید علاقه مندان بسیاری هم در داخل کشور دارد و هستند مشتریانی که هم نوع فله و هم بسته بندی این محصول را با توجه به مصرف و نیازشان خریداری می کنند .

صادرات نبات شاخه سفید ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما