نبات ثامن
خانه / نبات / نبات شاخه / سفید / لیست قیمت نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید

لیست قیمت نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید

لیست قیمت نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید ثابت نبوده و امکان تغییرات روزانه در آن وجود دارد . علت این تغییرات قیمت در نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید به تغییر در قیمت مواد اولیه همچون شکر و یا هزینه های مرتبط با تولید نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید می باشد .

نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید همان نبات شاخه سفید فله است که در کارتن هایی به این مقدار فروخته می شود . این مقدار وزن نبات شاخه سفید با وزن کارتن محاسبه می شود . این نوع نبات برای مشتریانی است که وزن بالایی از این محصول را سفارش می دهند . انجام این حجم بالای سفارش معمولا توسط کارخانه های تولید کننده نبات میسر است که میزان تولید روزانه در حد چند تن را دارند و اکثرا در شهرهایی مانند مشهد و اصفهان هستند .

هر چه میزان سفارش خرید شاخه نبات سفید ۱۰ کیلویی توسط مشتری بیشتر باشد تا جایی که برای تولید کننده امکان پذیر باشد می تواند قیمت را برای هر کیلو کمتر حساب کند که البته این مقدار هر چند به ظاهر ممکن است جزئی و ناچیز باشد ولی در مقادیر بالا خود را نشان می دهد که بسیار چشم گیر است . اگر جایی به گوشتان نام شاخه نبات معمولی و یا شاخه نبات ساده خورد تعجب نکنید زیرا آنها همان شاخه نبات سفید هستند که با این نام ها در میان بعضی خریداران نبات کاربرد دارد .

شاخه نبات سفید ۱۰ کیلویی از لحاظ قیمت در همه شهرها نرخ یکسانی ندارد و کسانی که خرید عمده این محصول را انجام می دهند این موضوع را می دانند و از استان ها و شهرهایی شاخه نبات سفید را خریداری می کنند که از لحاظ قیمت ارزان تر تمام شود تا برای آنها صرفه اقتصادی داشته باشد . شاخه نبات سفید در شهرهایی مانند مشهد و اصفهان که قطب تولید نبات کشور هم هستند قیمت کمتری در مقایسه با شهرهای دیگر دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید